HISTORY


Jak vzniklo AW? Jednoho dne se na Murphyho serveru (MTA 0.4) objevil nováček, hráč jménem Stiff. Toho vzal do klanu jeden z nejlepších hráčů té doby Nuke. Klan se jmenoval Ra. Ra byl klan, jenš se odtrhl od Hackerova RaP. Nuke do tohoto klanu sbíral mladé talenty a učil je technikám hraní. Po čase Nuke hrát přestal a tak se museli jeho studenti naučit samostatnosti, vedení, zodpovědnosti a dalším pozitivním vlastnostem. Jedním z nich jsem byl i já (Stiff). Postavil jsem se na vlastní nohy a založil prvopočáteční klan (GANG), jakýsi test mých leaderských dovedností. Klan byl až nečekaně úspěšný, nutno dodat, se ve své době patřil ke dvoum nejsilnějším klanům. Po čase se tento klan rozpadl a já se přidal ke zkušeným hráčům v klanu JKD. (Jamík, Devil, Korys). Můj přínos do klanu ocenili přátelstvím, které trvá dodnes. Po nějaké době, přestali tito hráči VC hrávat a tak jsem stál opět na úskalí a hledal nové mocnosti. A tehdy to přišlo. Začal jsem přemýšlet o dalším klanu, nejdříve jsem fantazíroval o tagu a plánoval, že v klanu budu jen já sám, z toho vznikl název (Alone Wolf), přidali se ke mě ovšem další zkušení hráči jako třeba Hacker.b, Jump atd…A klan jsme přejmenovali na Alone Wolves. Sice jsme měli v působení klanu krátké přestávky, tz. přechod do SLS, BTF, AAL atd, ale klan jsme opět obnovili a přivedli hráči znovum, a utvořili delikátní tým.

Tento klan si prošel opravdu snad vším. Byl jako jeden z prvních u vytváření GTA komunity a napomáhal vším, co měl k dispozici. Tím si také vydobyl zasloužený respekt, který přetrvával až do „skoro“ nynějších dnů. V AW bylo vytrénováno nezpočet nynějších „skillerů“. Starší hráči předávali odjakživa svoje techniky hráčům mladším a méně zkušeným. Některé klany se námi inspirovali, ať už webem či způsobem vedení klanu. V SAMP se vše změnilo, vzal jsem klan plně do svých rukou a tím, že jsem objevil jako první tzv. „glitch“, tak jsem ho vyšvihl na špičku na CZ/SK scéně.

AW zůstane navždy vryto v naší paměti a nikdo to nemůže změnit. AW tu bylo a vždy bude…

Název klanu: Alone Wolves
Aktualní Klanový Tag: [AW]
Datum založení: 12.3.2005
Zakladatelé: StiFF, Hacker.b

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>