cheers

zaujimalo by ma ci vy starsi clenovia budete este niekedy hrat hry aktivne? mali by sme sa uz konecne zhodnut na niecom co budeme hravat spolu ako klan, alebo podme oslavit nieco von?

tom

…4 days later

Touto formou by som chcel zablahozelat jednemu z najlepsich hracov tohto klanu a zaroven cloveku, ktory ma prijal medzi vas, ano tebe squad, blahozelam k tvojim okruhlim tridsiatim narodeninam a zelam ti vsetko najlepsie, tak dufam, ze si na mna neni nasraty a prezradis nam co sa chystas vyparatit tento rok :)

T

Aj v roku 2017 …

Pomaly ale isto nám začal rok 2017 a klan Alone Wolves je stále tu. Samozrejme väčšina z nás už nemá ani zďaleka toľko času na hry ako kedysi, ale to neznamená, že si občas nejakú nezahráme. Medzi ne patria GTA 5 s partiou z iných klanov, WoW, L4D2 + hry na STEAME a dokážeme sa poskladať dokonca aj na SA-MP ( Ale to je naozaj ojedinelý prípad ) Ak hráte niektorú z hier ktoré som napísal, kľudne nám napíšte do komentu alebo do SB svoj kontakt. Osobne si rád zahrám so starými známymi old school mód alebo L4D2.

Hallowed are AW
SlackLord | Salvage
21.1.2017

until we meet again

Poslednou dobou citim ze je nacase pohnut sa dalej takze odchadzam s klanu CL bude namiesto mna nar je uz nanom ci si vybere acl a ako bude pokracovat s klanom nech urobi cokolvek ma moje aj stiffove pozehnanie

SQUAD